ספריה לילדים ולנוער

בית מיכל הוא מרכז תרבות קטן ואינטימי לעשייה אמנותית, אינטלקטואלית ואיכותית, המשלב ספריית ילדים ונוער, גלריה וחלל למפגשים ולפעילויות תרבותיות מגוונות.

בספריית בית מיכל עושר ומגוון של ספרים לילדים מכל הגילאים, בעברית ובאנגלית,  בכל שבוע מפגשי תיאטרון -סיפור לקטנים, סדנאות יצירה, מפגשים עם סופרים ומאיירים ותערוכות העוסקות בספרות ילדים

מקום לתרבות בית מיכל

בערבים מתקיימים בבית מפגשים עם סופרים, משוררים, מוזיקאים, הוגים, יוצרי קולנוע ותאטרון . בכל שנה נבחר נושא תמטי השוזר את כל האירועים בבית ומוסיף להם רובד נוסף של משמעות. החוט התמטי ששוזר את כל האירועים השנה 2019-20 הוא  'חופש' : פנימי, אזרחי, דתי , מיני, שחרור, הארה, חופש בחירה, חופש ביטוי וחופש אמנותי במהלך השנה מתקיימות גם סדנאות העוסקות בטקסט, כתיבה, קריאה, פרשנות ותרבות. בגלרית הבית – גלריה 10 – מוצגות שתי תערוכות מתחלפות של מיטב האמנים בעולם האמנות הישראלי העכשווית הקשורות אף הן לנושא השנתי.

ספריה לילדים ולנוער

בית מיכל הוא מרכז תרבות קטן ואינטימי לעשייה אמנותית, אינטלקטואלית ואיכותית, המשלב ספריית ילדים ונוער, גלריה וחלל למפגשים ולפעילויות תרבותיות מגוונות.

ספריית בית מיכל פתוחה בימי א',ב', ג', ה'  16:00-19:00 ב', ד', 09:00-12:00 – בהתאם להנחיות משרד הבריאות :

  • חובה להגיע עם מסיכות / מדידת חום ורישום בכניסה לספרייה / עמדת אלכוג'ל לחיטוי הידיים לפני בחירת הספרים / הספרים יוחזרו בשקיות ניילון סגורות , ויוכנסו לשלושה ימי בידוד בספרייה לפני החזרתם למדפים / תותר כניסת 10 אנשים במקביל ל- 20 דקות לבחירת ספרים בלבד / לא תותר שהייה בספרייה מעבר לכך / ילדים מתחת לגיל 10 חייבים בליווי מבוגר/ חשוב לשמור על הגיינה , מרחק ואופטימיות!

! בשל עבודות תשתית רחוב הגר"א נסגר לתנועה בשעות היום , מיום א' 5/7 למשך שבועיים 

מקום לתרבות בית מיכל

בערבים מתקיימים בבית מפגשים עם סופרים, משוררים, מוזיקאים, הוגים, יוצרי קולנוע ותאטרון . בכל שנה נבחר נושא תמטי השוזר את כל האירועים בבית ומוסיף להם רובד נוסף של משמעות.

הנושא השנה 2019-20 הוא 'חופש'- פנימי, אזרחי, דתי, מיני, שחרור, הארה חופש בחירה, חופש ביטוי וחופש אמנותי

במהלך השנה מתקיימות בבית גם סדנאות העוסקות בטקסט, כתיבה, קריאה, פרשנות ותרבות. בגלרית הבית – גלריה 10 – מוצגות שתי תערוכות מתחלפות של מיטב האמנים בעולם האמנות הישראלי העכשווית הקשורות אף הן לנושא השנתי.

יוני בבית מיכל
שמחים לחזור ולפגוש אתכם במרחבים של בית מיכל בהתאם למציאות החדשה, עם שינוים בתוכנית המקורית. 
הזמנים הפכפכים כך שיתכנו שינויים-  עקבו אחר העדכונים הדיגיטלים שלנו

לצערינו בוטלה ההקרנה 'לשמור בבטן' (יום רביעי ה-8/7)

ונדחתה לימים מאפשרים יותר

איתכם הסליחה 

כל אירועי יוני ויולי מפורטים ב'אירועים' / חופש

אירועים קרובים

מדרש ושירה
עצמאות
20:00 אדיפוסים
20:00 קריאה וכתיבה
20:30 זונה כמוני
17:30 איילת מטיילת
שורשי הישראליות
17:30 ויהי ערב
20:30 יום אחד
17:30 כשסבתא היתה קטנה
20:30 שפילפוגל
17:30 לאט לאט
12:30 מדרשפה
12:30 מדרשפה
דילוג לתוכן